logommK.jpg (4400 bytes)

MULTIMEDIA RELEASE

 mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
Türkiye'nin 'ilk' ve 'tek' Sanal Haber Merkezi
Avantajı pek çok, riski hiç yok!..
Sunduğu çözümler ile medya ilişkileri alanında yepyeni bir dönem açan Türkiye'nin 'ilk' ve 'tek' Sanal Haber Merkezi, "bir taşla üç kuş vurmak" isteyen profesyonellerin tercih ettiği arena oldu.
Haber bültenleri konusunda medya planlaması, dağıtım ve 7/24 arşiv olanakları ile zamandan, mekandan ve paradan kazandıran Sanal Haber Merkezi, e-PR kavramına yeni bir boyut kattı...

Medya ilişkileri alanında "kuruluşa özel haber ajansı" anlayışı ile 1999 yılında kurulan ve çalışmalarını kesintisiz sürdüren Türkiye'nin 'ilk' ve 'tek' Sanal Haber Merkezi, e-PR anlayışına kattığı yeni boyut ve sunduğu çözümler ile Türkiye'de "bir taşla üç kuş" vurmak isteyen profesyonellerin tercihi oldu.

Düzenli güncellenen medya veritabanı ve medya planlaması için geliştirilen DeM™ Progressive yazılımı ile zamandan kazandıran Sanal Haber Merkezi, haber bültenlerinin alışılmış yöntemlerle dağıtımı sırasında karşılaşılan tüm kayıpları da engelliyor. Harcama gerektiren görsel malzeme çoğaltımı başta olmak üzere her aşamada yapılan harcamada tasarruf sağlayan Sanal Haber Merkezi, www.sanalhabermerkezi.com adresinde 7/24 anlayışı ile sürdürdüğü 'kuruluşa özel' arşiv ve haber merkezi sayesinde fark yaratıyor.

Avantajı pek çok...

Haberlerini medya kanalı ile kamuoyuna ileten kuruluşlar, halkla ilişkiler ajansları ve stratejik iletişim planlaması hizmeti verenler "tanıdıktan sonra" Sanal Haber Merkezi'ni tercih ediyor. Sanal Haber Merkezi'nde 'kuruluşa özel' bir haber merkezi sahibi olanlar, herhangi bir ek bedel ödemeden, bültenlerinin konular ve kuruluşlar arşivi dışında yayın tarihlerine göre sıralandığı haberler bölümünden de yararlanıyorlar.  

Kısa adı HDD olan Halkla İlişkiler Danışmanları Derneği tarafından da 'tavsiye edilen' Sanal Haber Merkezi, haber bültenlerinin çoğaltımından zarflanmasına, erişim bilgilerinin güncellenmesinden dağıtımına, dağıtım kontrolünden raporun hazırlamasına uzanan ve her biri ayrı yatırım veya harcama gerektiren bütün bu işlemler için 'gerektiği zaman kullan, kullandığın kadar öde' anlayışı ile farklılığına yeni bir boyut daha katıyor.

Riski hiç yok...

Sanal Haber Merkezi ile çalıştığı için bülten çoğaltmak için antetli kağıt bastırılması, dia dublikasyonu veya karta baskı, etiket basımı için adres bilgileri derlenmesi ve etiketlerin basımı, zarflama ve etiketleme, kurye dağıtımı ve dağıtım raporu hazırlama aşamalarının tümünden kazançlı çıkan kuruluşlar, gönderilen zarfın teslimi sırasında yaşanan sorunlar ve zarfın kaybolması riskinden bütünüyle kurtuluyor.

Haber bültenleri için tüketilen mürekkep, kartuş ve toner harcamalarını tamamen ortadan kaldırdığı gibi gereksiz kağıt tüketimini de bütünüyle engelleyen Sanal Haber Merkezi, özellikle sık sık haber bülteni yapan kuruluşlarda saatler hatta günler alan haber bülteni dağıtımı işini saniyelere sığdırarak insan kaynakları ve yönetimi açısından da katma değer sağlıyor!

AYRINTILI BİLGİ İÇİN
editor@turkkusu.com

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Kodaman Sokak, 1/3 Nişantaşı 34363 İstanbul
Telefon: +90212 2257248 (PBX)

Türkiye'de ilk ve tek e-PR uygulaması
Telefon: +90212 2195262 (PBX)