MULTIMEDIA RELEASE
      mmrcam.gif (1010 bytes)

   mmrvtr.gif (974 bytes)

mmrear.gif (1000 bytes)
     
           
           
               

İzmir Ekonomi Üniversitesi, Bahar Şenliği için çıtayı daha da yukarı çekti...
İzmir Ekonomi'dekiler işini biliyor
İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencileri Bahar Şenliği etkinliklerini iş modeli geliştirme fırsatı olarak görüyor, eğlenirken kazanmayı öğreniyorlar.
5-6 Mayıs 2014 tarihleri arasında  teması ve  anlayışı ile planlanan  için işdünyası da büyük ilgi gösteriyor.
Dağıtım tarihi            
28/04/2014            

Başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi'nin iş ve ticaret yaşamını yönlendirecek ve yönetecek kuşakları yetiştiren İzmir Ekonomi Üniversitesi, 5-6 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Bahar Şenlikleri ile çıtayı yükseltiyor. İEÜ Etkinlik Birimi tarafından Balçova Kampüsü'nde düzenlenecek ve eğlence kadar iş modeli oluşturmaya odaklı planlanan , iş dünyasının da yakından gözlediği bir etkinlik olarak dikkat çekiyor.

Bu yıl 13. kez düzenlenecek ve 2 gün sürecek etkinliklerin en önemlisi destekçisi İzmir Ticaret Odası. Ana konferans salonunda gerçekleştirilecek etkinliklere evsahipliği yapacak İZTO'nun yanı sıra Redbull, Harley Davidson, Macfit, United Towers, Tren, Vakıfbank, Vipmek ve New Frank's gibi seçkin markaların oluşturduğu ilk grubun yanı sıra Associated Editors ile sanalhabermerkezi.com da İEÜ Bahar Şenliği'ne medya ilişkileri alanında destek veriyor. Kızılay, Yoga Academy ve YOGAD gibi sivil toplum kuruluşlarının etkinlikleri, İEÜ Kızılay kulübünün sosyal sorumluluk, Almanca ve İspanyolca kulüplerinin de yemek kültürü ile renk katacağı Bahar Şenliği'ne, 2 gün boyunca toplam 16 bin öğrenci ile öğretim üyeleri, öğretim görevlileri ve çalışanların katılması bekleniyor. İEÜ Rektörlüğü de eğitim yılı başında aldığı karar ile   olsun temasını ve anlayışını destekliyor.

Eğlenirken iş modeli geliştiriyorlar...

Etkinlik planlamaktan festival düzenlemeye, mali kaynak yaratmaktan sponsorluk görüşmelerine kadar a'dan z'ye her işi öğrencilerin yürüttüğü İEÜ Bahar Şenliği:nde öğrencilerin sahne alacağı performanslara da ayrı bir önem veriliyor. Profesyoneller ile İEÜ Açıkhava Gösteri Merkezi'nde ana sahneyi paylaşacak İEÜ orkestraları arasından ilk aşamada belirlenen Kilit, Los Bichos, Torn Down ve Mancave yer alıyor. İEÜ toplulukları arasından da Ritm, Tango, Latin, Modern Dans, Halk Dansları kulüpleri gösterilerini sergilemek için son hazırlıklarını yapıyor.

İş modeli geliştirme konusunda ilk kez geçen yıl kolları sıvayan ve gönüllülük esası ile çalışan İEÜ öğrencilerinin düzenlediği 2013 yılının Bahar Şenliği, profesyonellerin de ilgisini çekerken, sektörün öncü yayınlarından M.I.C.E. | Meeting Incentive Congress Event Dergisi tarafından özel incelemeye konusu olarak ele alınmıştı.

Farkındalık afişler ile başladı... Genel iletişim stratejisi içinde doğrudan fayda odaklı mesajlara yerverilirken, her posterde işlenen bu temalar ayrı birer #hashtag olarak karşılıklı etkileşime de açıldı. Görsel malzemeyi daha yüksek çözünürlükte veya daha büyük boyutta görüntülemek için lütfen fotoğrafların üzerine tıklayınız!                    © İEÜ Etkinlik Birimi Arşivi - Tasarım Buse Bek

                 
İEÜ ETKİNLİK BİRİMİ
etkinlikbirimi@ieu.edu.tr | etkinlikbirimi@gmail.com

SANAL HABER MERKEZİ
newsdesk@milimetre.com

Telefon: +90 (232) 279 25 25 | +90 (507) 801 49 97

Türkiye'deki öncü e-PR uygulaması